Що краще штатний бухгалтер чи бухгалтер на аутсорсингу?

Зіткнувшись із сучасними реаліями, багато підприємців зробили висновки, частина співробітників просто має бути на віддаленій роботі. Компанія відразу отримує низку переваг:

  • Економія на послуги;
  • Оптимізація податків;
  • Оплата за виконану роботу, а  не стабільна заробітна  ставка.

Поряд з усіма сервісами часто доводиться чути про ведення бухгалтерського обліку аутсорсинговою компанією за погодженням сторін.

Необхідність штатного бухгалтера

Великі та середні підприємства рідко коли заощаджують на бухгалтерському штаті. Керівники готові скористатися послугами аудитора, розширювати колектив, щоб отримувати якісну роботу, яка б покривала всі вимоги сфери. Усі завдання з податковим обліком та веденням звітів мають вирішуватися легко та оперативно. Співробітник швидко роздруковує готові документи, додає первинні документи  , ставить термінові підписи, контактує з контролюючими органами та багато іншого. Переваги бухгалтера на аутсорсингу

Якщо не брати до уваги звичайного бухгалтера на віддаленій роботі, а розглянути роботу великої аутсорсингової компанії, відразу стануть зрозумілими всі її переваги. Сучасні підприємства користуються послугами найманих працівників ззовні, не лише , як основною кадровою одиницею, а й як помічником у термінових справах.

Вигода керівника від послуг з бухгалтерського аутсорсингу очевидна:

  • З Вами працює команда професіоналів;
  • Аутсорсери не хворіють і не йдуть у відпустку;
  • Щодо невелика вартість ведення бухобліку на аутсорсингу незалежно від кількості навантаження;
  • Власне технічне обладнання.

Повний бухгалтерський супровід у Києві, Київській області, всій Україні забезпечує Вам комфортну та надійну співпрацю. Підібравши зручний тариф, Ви зможете регулювати перелік послуг та оплачувати лише виконані роботи. Всю організацію бухгалтерського обліку на аутсорсингу в Україні довіряйте виключно професіоналам!